• Обновено
2 7/16 16 UNS 3А Тема Прстен GAGES 2.4375 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 2.3969 & 2.3928 Алатка

2 7/16 16 UNS 3А Тема Прстен GAGES 2.4375 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 2.3969 & 2.3928 Алатка

Оценката:
DEN 1687.20

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD RINGGAGES.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 2 7/16 - 16 UNS - 3А ОДИ P. D. : 2.3969 НЕ ОДИ P. D. : 2.3928 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : GAGE СОБРАНИЕТО КО.АКО САКАТЕ ДОЛГА ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ИЛИ ПОСТАВЕТЕ ПРИКЛУЧОК ЗА ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ ВАШИОТ THREADRING GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 13-1-H-4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.