• Обновено
Продавница Направи 4 1/2 8 Нишка Прстен GAGE 4.5 4.50 8.0 P. D.= 4.4180 Квалитет

Продавница Направи 4 1/2 8 Нишка Прстен GAGE 4.5 4.50 8.0 P. D.= 4.4180 Квалитет

Оценката:
DEN 952.80

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD RINGGAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 4 1/2 - 8 НЕ ОДИ P. D. : 4.4180 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ИЛИ ПОСТАВЕТЕ ПРИКЛУЧОК ЗА ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ ВАШИОТ THREADRING GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB20-ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-2-2-2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.