• Обновено
Вермонт Gage 411117520 - Цевка Тема Plug 2-11.5 Големина Алатка Челик

Вермонт Gage 411117520 - Цевка Тема Plug 2-11.5 Големина Алатка Челик

Оценката:
DEN 679.20

Тековен
Во магацинот.

Вермонт Gage 411117520 - Цевка Тема Plug 2 -11.5 Големина Алатка Челик.Цевка Тема Plug No Go (Минус) Класа L-3 2.9999 во 3.0001 Во.Дијаметар 3.0000 Во.Алатка Челик Недовршени Заврши Толеранција 0.00001 Во.Тема Големина 2 Во.-11.5 Тема Тип NPTF Металугрија ги Исполнува/Надминува ASME Б1.20.5 Вклучува Сертификат за Accuracy California предлог 65 предупредување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.