• Обновено
6 1/2 12 UNS 3Б Тема Plug GAGE 6.500 НЕ ОДИ САМО P. D. 6.4547 Инспекција Инструментално

6 1/2 12 UNS 3Б Тема Plug GAGE 6.500 НЕ ОДИ САМО P. D. 6.4547 Инспекција Инструментално

Оценката:
DEN 331.20

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 6 1/2 - 12 UNS - 3 BNO ОДИ P. D. : 6.4547 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : PENNOYER-DODGETHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB6-1-3-2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.