• Обновено
Метрички & Кралскиот & НИ Завртка Мерач 55 Степен & Metrisch 60 Степен Тема Теренот Колосек за Индустриската Мерење (Како и Сите)

Метрички & Кралскиот & НИ Завртка Мерач 55 Степен & Metrisch 60 Степен Тема Теренот Колосек за Индустриската

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа е 55 Степен Метрички : 6.0, 5.5, 5.0, 4.5, 4.0, 3.5, 3.0, 2.5, 2.0, 1.75, 1.5, 1.25.1.0, 0.9, 0.8, 0.75, 0.7, 0.6, 0.5, 0.45, 0.4, 0.35, 0.3, 0.25. Империал : 4 G, 4 1/2 G, 5 G, 6 G, 7 G, 8 G, 9 G, 10 G, 11 G, 12 G, 13 G, 14 G, 16 G, 18 G, 19 G, 20 G, 22 G, 24 G, 25 G, 26 G, 28 G, 30 G, 32 G, 36 G, 40 G, 48 G, 60 G, 62 G; НАС : 8, 10, 11, 14, 19, 28. Тоа е корисно да се провери алатката за помош при сечење на конците на метална струг; Проверка на аголот на тема алатка за сечење на V-ритам на мерач.Сите бил направен од нерѓосувачки челик, со жица за цртање на површината, не е лесно да ' рѓа.Се осигура точноста на мерењето.Боја : и за сите.

Параметри на производот

Metric & Imperial & US; Metric:
6.0, 5.5, 5.0, 4.5, 4.0, 3.5, 3.0, 2.5, 2.0, 1.75, 1.5, 1.25.1.0, 0.9, 0.8, 0.75, 0.7, 0.6, 0.5, 0.45, 0.4, 0.35, 0.3, 0.25

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.