• Обновено
На теренот се Измери, Лесни Центар Мерачи Тема Колосек, Сечење Мерач Постави Алатка за Сечење Завртка за Мерка Завртка Теренот

На теренот се Измери, Лесни Центар Мерачи Тема Колосек, Сечење Мерач Постави Алатка за Сечење Завртка за Мерка

Оценката:
DEN 1939.20

Тековен
Во магацинот.

Темата на теренот мерач е голема користи за мерење на теренот на завртка тема.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, овој сет на мерачи се цврсти и издржливи.Мали димензии и мала тежина, можете удобно да се задржи во вашиот џеб или алатка торба.Секој мерач е јасно означени за удобен и лесен за читање. 3pcs исклучително корисна 60 и 55 степен центар мерачи користи за мелење и поставување на завртка сечење алатки.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, овој сет на мерачи се цврсти и издржливи.Секој мерач е јасно означени за удобен и лесен за читање.Темата на теренот мерач е голема користи за мерење на теренот на завртка тема. 3pcs исклучително корисна 60 и 55 степен центар мерачи користи за мелење и поставување на завртка сечење алатки.Мали димензии и мала тежина, можете удобно да се задржи во вашиот џеб или алатка торба.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Теренот Мерач Мерен Опсег : 24 остава inmetric, кои се движат 0.25 да 6mm : 0.25 / 0.3 / 0.35 / 0.4 / 0.45 / 0.5 / 0.6 / 0.7 / 0.75 / 0.8 / 0.9 / 1.0 / 1.25 / 1.5 / 1.75 / 2.0 / 2.5 / 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 5.0 / 5.5 / 6.00 28 лисја во империјата, кои се движат од 4 до 62 : 4 / 4.5 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 16 / 18 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25 / 26 / 30 / 28 / 32 / 36 / 40 / 48 / 60 /62 Тежина : 84g(прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Тема Теренот Мерач 2 x Центар Мерачи (60°) 1 x Центар Мерач (55°).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.