• Обновено
2 1/4 40 UNS 2A Тема Прстен GAGES 2.250 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 2.2324 & 2.2277 QUALIT

2 1/4 40 UNS 2A Тема Прстен GAGES 2.250 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 2.2324 & 2.2277 QUALIT

Оценката:
DEN 660.00

Тековен
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD ПРСТЕН GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 2.250 - 40 UNS - 2 AGO P. D. : 2.2324 НЕ ОДИ P. D. : 2.2277 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО ДОО.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 9-1-H-3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.