• Обновено
Темен Чад 4pcs Страна на Прозорецот Правец на Deflectors Очила 94428 за Сонце Дожд Guard Пропустливи Сенка Deflector

Темен Чад 4pcs Страна на Прозорецот Правец на Deflectors Очила 94428 за Сонце Дожд Guard Пропустливи Сенка

Оценката:
DEN 1072.80

Тековен
Во магацинот.

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Ставка-се нуди : 4pcs пропустливи сенка прозорец очила со 3 M Двострано Ленти (Инсталација настава не е вклучен,ве молиме проверете примерок инсталација сликата погоре за референца).Инсталација : Надвор Планината Стил, Не Во-Канал Стил.; Директни Лента-На Дизајн.Нема Сечење или Дупчење што се Бара, Тука е примерок инсталација на настава на прозорецот стакло за вашиот референца.Позиција : 4pcs за Пред & Задните (Возач & Патникот) Очила.Боја : Темно Чад Багра.Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Ставка-се нуди : 4pcs пропустливи сенка прозорец очила со 3 M Двострано Ленти (Инсталација настава не е вклучен,ве молиме проверете примерок инсталација сликата погоре за референца)на Инсталација : Надвор Планината Стил, Не Во-Канал Стил.Директни Лента-На Дизајн.Нема Сечење или Дупчење што се Бара, Тука е примерок инсталација на настава на прозорецот стакло за вашиот референца.Позиција : 4pcs за Пред & Задните (Возач & Патникот) Visors Color : Темен Чад Tint Material : Засилен Acrylic Item е-состојба-функција : *Целосно прозорец заштитена од сонцето сенка, ветер, дожд, снег deflector.*Помогне да се намали топлина израстоци во парк возила со дозволување на воздухот во кога делумно се отвори.*Долготрајни материјал дизајниран да го издржат rigors на елементи.*Го прават тоа можно за да се остави на windows надолу неколку инчи да ја добиете свеж воздух, дури и на дождливите денови.*Доаѓа Со 3 M Автомобилската-Одделение Двострано Ленти.Лесна Инсталација.*Драматично Подобрување На Стајлинг И Изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.