• Обновено
Lund 244105008 Полиран не 'Рѓосувачки Челик 5 Овална Тркало-да се Тркала Nerf Барови за 2010-2018 Dodge Ram меморија 2500/3500 Crew Кабина

Lund 244105008 Полиран не 'Рѓосувачки Челик 5 Овална Тркало-да се Тркала Nerf Барови за 2010-2018 Dodge Ram

Оценката:
DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Тркало-да се тркала барови обезбеди дополнителен чекор во задниот дел на лентата за лесен пристап до предниот дел на камионот корито, алатка кутии или скала полици; 5" Овална чекор обезбедува екстра-широк повлекува површината.Морските-одделение полиран 304 од не ' рѓосувачки челик заврши е отпорен на корозија.Не се лизга, рамни чекор влошки обезбеди влечење за безбедно основа.Цврста конструкција поддржува до 350 килограми.Пред насобраните за лесна и не-вежба инсталација со сите монтажа хардвер вклучени.LUND 5" Овална, тркало-да се тркала Nerf Барови се комбинираат стил, сила и функционалност за модерна фабрика изглед.Овие повеќе тркала-да се тркала барови обезбеди дополнителен чекор во задниот дел на лентата за лесен пристап до предниот дел на камионот корито, алатка кутии или покрив полици на SUV е.Достапни во не ' рѓосувачки челик или црн прав-обложени челик заврши, овие поголеми големина и повеќе барови се совршено се вклопуваат за целосна големина на камиони и SUV е.На речиси корозија слободни високо полиран изглед repels нечистотија и валкано за лесно одржување и детали.Пред насобраните за стрес-слободен инсталација; ги вклучува сите монтажа хардвер за директна, не-вежба за инсталација.Загради се исти со вашите возила точно се направи, модел и година за да се обезбеди прецизно одговара за вашиот камион или SUV.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.