• Обновено
QNN Скала Телескопски Скали,Виткање Atelescopic Скала со Куки, Тешки Мулти Цел Telescoping Скала за Инженеринг, 330Lbs Капацитет,2.3 M/Ft 7.5

QNN Скала Телескопски Скали,Виткање Atelescopic Скала со Куки, Тешки Мулти Цел Telescoping Скала за Инженеринг,

Оценката:
DEN 667.20

Тековен
Во магацинот.

Мулти Цел - Идеален за Товар, Дом, Канцеларија, како и Пристап до Покривите и Големи Згради.Количка за Преносни - Secure Скала Затворени со Тешки-Должност Рака и Торба за Практично Складирање и Транспорт.Безбедност Користете - Телескопски Скала со 2 Кука(Монтажни).Не се Лизга Крајот Капи Држете Го Цврсто во Место Додека Сте на Работа, Натамошно Подобрување на Неговата Целокупната Безбедност.Тешки - Направени од Корозија-Отпорни Висок Квалитет , Овој Лесен Aladder Може Поддршка до 330 Lbs.Продолжување Дизајн - со можност да биде продолжен Висина : 2.3-5.9 M/7.5-19.4 Ft; Складирање Висина : 0.86-1.2 M/2.8-3.9 Ft; Чекори : 6-15 Чекори; Тежина : 6.5-20 кг/14-44 Lbs.Боја : 2.3 m/7.5 ft.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.