• Обновено
Титан Фитнес 25 lb. Пар Круг Уретан Тегови

Титан Фитнес 25 lb. Пар Круг Уретан Тегови

Оценката:
DEN 1982.40

Тековен
Во магацинот.

Уретан, овозможува поголема шок-отпор совршен за намалувањето постојано.Уретан одржува својот изглед и облик многу подолго отколку традиција гума.Секоја рачка карактеристики knurling за сигурен зафат.Црна мат финиш за чиста, професионален изглед.Тегови се продаваат во парови и се достапни во 5 фунти зголемувања од 5 - 120 LB.Земете вашиот тренингот на следното ниво, со премиум Уретан Тегови од Титан Фитнес.Секој гира карактеристики висок квалитет уретан моделирани околу цврст челик се справи.Во споредба со традиционалните гума тегови; Уретан се потрајни, е без мирис од природата, и да има поголем шок-отпор за подобар живот вредност и употреба.Тегови се продаваат во парови и се достапни во 5 фунти зголемувања од 5 - 120 LB.Карактеристики : - Уретан, овозможува поголема шок-отпор совршен за намалувањето постојано. - Уретан одржува својот изглед и облик многу подолго отколку традиција гума. - Секој се справи со карактеристики knurling за сигурен зафат.- Црна мат финиш за чиста, професионален изглед.- Тегови се продаваат во парови и се достапни во 5 фунти зголемувања од 5 - 120 LB.Спецификации : - се Справи со Дијаметар : 1.25"- се Справи со Ширина : 6"- Тежина : 25 LB Еден 50 LB Пар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.