• Обновено
Забот на Силиконски Џвакање Teething Ѓердан: 4pcs Овална Орален Сензорни Вратот Синџир со Аутизам Виси Синџири Приврзоци

Забот на Силиконски Џвакање Teething Ѓердан: 4pcs Овална Орален Сензорни Вратот Синџир со Аутизам Виси Синџири

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Силиконски гумени teether играчки е совршен природен начин да се смири и да се подобри фокусот, аутизам или со рака fidgeters.Лесен и удобен за носење,, само се мијат со сапун и вода.На teething ѓердан ја смирува болката на teething, тоа и го задржува вашето бебе расеан и ангажирани додека во твоите раце.Совршен за fidgeting, аутизам, агресивни chewers како и teething бебе, дете или бебе.Џвака накит, за момчиња и девојки, тоа може да се носи како вашиот ѓердан, многу лесен за употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.