• Обновено
Менхетн Играчка Фудбал Winkel Штракаат и Сензорни Teether Бебе Играчка

Менхетн Играчка Фудбал Winkel Штракаат и Сензорни Teether Бебе Играчка

Оценката:
DEN 339.36

Тековен
Во магацинот.

Одликувајќи се со фудбалска топка во центар, дизајн се темели на класичните оригинални Winkel.Лесни штракаат е лесно за бебиња да се сфати и задржете.Смирувачки и шарени, свитливи циклуси се совршени за teething бебиња.Нежно rattling звукот додава причина и последица откритие.Бебе играчка за возраст од 0 месеци и нагоре; мерки 6" x 2.5" x 5".Класичен Winkel сега има малку спортски братучед!Помине заедно со вашите афинитети за спорт и фитнес со оваа атрактивна teether базирана врз пластична фудбалска топка.Врз основа на наградуван класичен Winkel штракаат и teether дизајн од Менхетен Играчка.Неговиот лавиринт на мека, континуирано цевки и своите прекрасни бои веднаш го фати и држете го бебето внимание.На смирувачки јамка дизајн и лесна градба се направи тоа многу лесно за малку раце да го зграби, држете и штракаат – совршен стискање играчка да се вклучат бебето бруто моторни вештини.Центарот парче карактеристики на фудбалска топка штракаат така бебето може да се истражуваат звук и причина и последица.Мека, свитливи циклуси се направени на СТП цевки (полиуретан) и се слободни од BPA или PVC.Фудбал Winkel исто така, може да биде во фрижидер за да се обезбеди повеќе благотворно искуство за особено болно бебе непцата и забите.Winkel е патентиран дизајн и развојни карактеристики имаат направено тоа бебе фаворит, родител "оди на" повеќе од 20 години.Од 1978 година, Менхетн Играчка е производство на наградуваниот, со висок квалитет, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете.Од детските играчки и бебе играчки да сензорни развој играчки, нашата цел е да се овозможи најбезбедно и најдобрите играчки што се на располагање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.