• Обновено
Пријатна Teether Играчка, Кадифен Пријатна Играчка Не-Токсични Лесно Чистење Смири се Смири Крпа Мека за Бебе за Дома(#1)

Пријатна Teether Играчка, Кадифен Пријатна Играчка Не-Токсични Лесно Чистење Смири се Смири Крпа Мека за Бебе

Оценката:
DEN 429.60

Тековен
Во магацинот.

МЕКА : Смири се смири крпа е направен од високо квалитетни материјали, мека, не-токсични и издржлив, лесен виси тоа покрај креветчето со рака.ПРИЈАТНА TEETHER ИГРАЧКА : Мека teether се користи за ублажување на анксиозноста за време на teething.Постојат 2 различни типови на располагање, можете да изберете од вашите потреби.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА :Ние сме посветени на обезбедување на добра пријатна крпа играчка и добра услуга за секој клиент, Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение.СМИРИ КРПА ИГРАЧКА : На внатрешниот прстен во цртан филм животинско главата може да ги привлече бебе е внимание и да развие својата аудиторен систем.СО ЅВОНА ТОН : Животни имаат ѕвона ѕвонење во нивните глави, и слонови имаат хартија ѕвонење во ушите, донесе различни аудитивни искуства на децата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.