• Обновено
Лаптоп Тастатура НИ Црвено англиски позадинско осветлување Лаптоп Тастатура (Без palmrest) Замена за Dell Inspiron 2 во 1 7778 7779 7577 7773 3R0JR 03R0JR Светлина Осветлување

Лаптоп Тастатура НИ Црвено англиски позадинско осветлување Лаптоп Тастатура (Без palmrest) Замена за Dell Inspiron

Оценката:
DEN 1199.28

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 1× лаптоп тастатура.Ве молиме да се споредат нашите вистински слика со вашиот оригиналната слика пред наддавање.Опис на производот : Компатибилни Модели : за Dell Inspiron 2 во 1 7778 7779 7577 7773 3 R0 JR 03 R0 JR Распоред : НИ Изгледот Забелешка : Лента кабелот вклучен Пакет вклучува : 1x тастатура Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашата тастатура, пред да го стави на ред.Бидете сигурни дека лаптоп модел и тастатура е вистинскиот ви треба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.