• Обновено
За еднократна употреба Пластични Садови Set | Вклучува Плочи, Прибор за јадење, Табела Тркач, Салфети, Чаши & Хартија Цевчиња за Вечера, Партија, Булчински Туш, Роденде

За еднократна употреба Пластични Садови Set | Вклучува Плочи, Прибор за јадење, Табела Тркач, Салфети, Чаши

Оценката:
DEN 958.80

Тековен
Во магацинот.

????Без никаков НАПОР ДОМОТ – Розово злато е еден од најбараните бои и, сега, ќе може да има dinnerware поставена во оваа боја!Лесно да се претвори досадна табела во ремек-дело со KWELLY.Вашите оброци ќе изгледа дури и tastier!. ????ИЗДРЖЛИВИ Ние зборуваме за садови што изгледа и се чувствува како вистинска работа, освен тоа е доволно издржливи за да го издржат несреќи!Сега, замислете, сето тоа во classiest нијанса на розово злато.Добиете фенси со минимален напор со KWELLY Е Розово Злато Садови Сет!Тешки-должност и елегантен, Kwelly е садови поставите е, која е украсена со прекрасни се зголеми злато акценти кои ќе им даде на вашиот настани екстра гламур фактор!Претвори секоја функција во една ноќ да се запамети со стилски табела поставување со малку напор!Очекуваат многу гости?Не се секирај, бидејќи ова 251 парче пакет е сигурен да ви се покриени!Со 25 ножеви, 25 предници, 25 лажици, 25 7.5 плочи, 25 10.25 плочи, 25 90 мл чаши, 50 ручек & 25 коктел салфетки, 25 хартија цевчиња & 1 табела тркач – 12 X 108 Инчи, ќе имаат се што ви треба за незаборавни собир.Еве повеќе за тоа зошто нашите розово злато прибор за на маса во собата е достоен за тоа : ✅ Хазард-бесплатно,BPA-free и Храна одделение пластични & Biodegradable Хартија Цевчиња ✅ Поминуваат повеќе време за уживање во партијата и помалку време за чистење на валкани садови ✅ Идеален за бебето тушеви, свадби, угостителство настани, ангажмани и Нова година прослави.Направи вашите оброци полесно и помалку кавга со KWELLY е сребрениот сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.