• Обновено
GXSMG Празнична Кинески Стил Tablecloth Ткаенина Празнична Оброк Покрие Нордиските Црвено Правоаголна Кафе на Маса Tablecloth (Боја : А, Големина : 140 * 260cm)

GXSMG Празнична Кинески Стил Tablecloth Ткаенина Празнична Оброк Покрие Нордиските Црвено Правоаголна Кафе

Оценката:
DEN 9252.48

Тековен
Во магацинот.

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Таа е отпорна на чистење и не е лесно да се деформира.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Таа е отпорна на чистење и не е лесно да се деформира.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : Chenille Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Исклучителна модели, high-end атмосфера.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.