• Обновено
Санта мраз 16513 iGear Ткаенина Табела Маска, Бело - 4'

Санта мраз 16513 iGear Ткаенина Табела Маска, Бело - 4'

Оценката:
DEN 701.76

Тековен
Во магацинот.

Направени од екстра трајни полиестер водат ткаенина.Удобно вклопува 4 ft.На виткање маса.Веднаш дава професионален изглед на секоја свадба се или на посебен настан, внатре или надвор. 90% полиестер и 10 проценти spandex материјал.Машина перат и железо безбедно.Тоа е Магија - веднаш го обичните банкет маси, дрво или пластика виткање маси, во убава backdrops за саеми, свадби, прослави или било кој настан користите виткање маса.Екстра трајни полиестер водат ткаенина удобно одговара на tabletop додека засилен пораби во нога џебови чувајте ги опфаќа безбедно место.Направени од 90% полиестер и 10 проценти spandex.Машина перат, железо безбедно и доаѓа во различни бои и големини.Исто така, може да се втисне со логото на вашата компанија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.