• Обновено
Modway Lippa 60 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса со Бел Дрво Врвот и Злато База

Modway Lippa 60 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса со Бел Дрво Врвот и Злато База

Оценката:
DEN 2376.00

Тековен
Во магацинот.

МОДЕРНАТА ТАБЕЛА - определувачки парче за модерен стил, Lippa е карактеристичен изглед и минималистички силуета се дополнети со својата органска форма, создавање на иконите трпезариска маса со современ шмек.Трпезарија UPDATE - Идеално за појадок јадење, кујна, или трпезарија, овална трпезариска маса може да се пофали со ретро изглед кој е забавно и функционална.Во 60 инчи широка, Lippa удобно се вклопува шест столици.ДИМЕНЗИИ : Вкупно 35.5" L x 60" W x 29.5" H | Кат на долната страна од табелата 27.5" H | Табела врвот дебелина 0.5" H | База Ширина 23.5".ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Дизајнирани со секојдневна употреба во умот, овална tabletop има трајни чип-отпорни бела лакирани заврши над МЕДИЈАПАН и седи на врв на здрав прав-обложени алуминиум метална база.Како одраз лесна органска форма и безвременски форма, Lippa трпезариска маса стана симбол на модернизам, за во текот на изминатите 60 години.Освежете го вашиот décor со овој сестран среден век во модерната трпезариска маса.Боја : Златна Основа/Бела Врвот | Големина : 60 во Овална.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.