• Обновено
Modway Lippa 54 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса, со Вештачки Мермер Врвот и Црна База

Modway Lippa 54 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса, со Вештачки Мермер Врвот и Црна База

Оценката:
DEN 19213.44

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.МОДЕРНАТА ТАБЕЛА - определувачки парче за модерен стил, Lippa е карактеристичен изглед и минималистички силуета се дополнети со својата органска форма, создавање на иконите трпезариска маса со современ шмек.Трпезарија UPDATE - Идеално за појадок јадење, кујна, или трпезарија, овална трпезариска маса може да се пофали со ретро изглед кој е забавно и функционална.На 54 инчи широка, Lippa удобно се вклопува четири столици.ДИМЕНЗИИ : Вкупно 31.5"L x 54"W x 29.5"H | Кат на долната страна од табелата 27.5"H | Табела врвот дебелина од 1,5"H | База Ширина 23.5".ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Дизајнирани со секојдневна употреба во умот, овална tabletop карактеристики вештачки мермер дизајн и седи на врв на здрав метална база со лакирани, чип-отпорни заврши.Како одраз лесна органска форма и безвременски форма, Lippa трпезариска маса стана симбол на модернизам, за во текот на изминатите 60 години.Освежете го вашиот décor со овој сестран среден век во модерната трпезариска маса.Боја : Црна База/Мермер Врвот | Големина : 54 во Овална.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.