• Обновено
Француски Село Даб/Бела 42 Круг Пиедестал Трпезариска Маса со 4 Столици од Дома Стилови

Француски Село Даб/Бела 42 Круг Пиедестал Трпезариска Маса со 4 Столици од Дома Стилови

Оценката:
DEN 9264.96

Тековен
Во магацинот.

Горди француски Нога дизајн.Уникатен еден од еден Вид протри Заврши.На потресени дабови карактеристики неколку техники, како што црвот дупки, летаат specking и мали indentations.Собранието е потребно.Табела мерки 42" Широк и длабок, и 30" Високи.Стол мерки 18. 75" Широк, 21. 5" Длабоко, 40" Високи.Седиштето Димензии-17.75 W x 16.5 D x 18 Ч инчи.Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Уживајте малку вкус на континентална Европа со оваа Homestyles француски Село 5-Парче Јадење во Собата.Различните бои на маса врвот и седишта обезбеди стилски контраст, додека, исто така, чувство право дома во било трпезарија.Комбинацијата на дрвени предмети и инженерните дрво создава централен на вашата кујна, кој обезбедува точно ниска одржување сопственост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.