• Обновено
STIGA STS520 Затворен Пинг-Понг Маса

STIGA STS520 Затворен Пинг-Понг Маса

Оценката:
DEN 12538.08

Тековен
Во магацинот.

5" Тешки-Мерач Челик Нозе, со Нога Levelers и 5" Топката Имајќи Маг Тркала.Предизвикајте ги вашите пријатели да се игра на пинг-понг со вашите турнир-подготвени табела.Турнир-Одделение Табела со Исклучителни Playability и Издржливост. 2 заклучување тркала се задржи на табелата во место за дополнителна безбедност и стабилност. 72" Премиум Clipper Нето и Пост Систем Вклучени. 3 D моделирана пластична агол заштитници додадете безбедност преку спречување на гребнатини и snags, особено за семејства со мали деца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.