• Обновено
ХТ Тифани Стил на Табела Светилка 20 Инчи Широка Монистра Wisteria Дизајн Обоено Стакло Сенка 3-Светло Машки Кран Форма Бронза База на Традиционалните рачно изработени ?

ХТ Тифани Стил на Табела Светилка 20 Инчи Широка Монистра Wisteria Дизајн Обоено Стакло Сенка 3-Светло Машки

Оценката:
DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

Мерки околу : 20 инчи широка, 34 инчен високи.Сенка содржи : 1333 парчиња обоени стакло и 72 стаклени монистра.Материјали : обоено стакло сенка, бронза база.Illuminant : E26 X3, E12 X1, LED сијалица 5 W-10 W(Сијалица, не се вклучени), Различни сијалица може да се добие поинаков ефект.Прекинувач : Во Линија и се повлече низа ,двоен-случајност се префрлите.Жица должина : 1.5 метри, можете да поставите оваа светилка било каде ви се допаѓа во рамките на опсег.Геометриски облик сенка направени од обоено стакло омекнува зрачења, светло и дистрибуира светлина рамномерно, со интензивна очи грижа.Стандард : УЛ Сертификација. 16 години искуство во правење Тифани светилки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.