• Обновено
JYDQM Креативни Нови Кинески Стил Коренот на Дрвото Табела Светилка Зен Украси Личност Декорација Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ламби Уметност Ретро Табела Свет?

JYDQM Креативни Нови Кинески Стил Коренот на Дрвото Табела Светилка Зен Украси Личност Декорација Дневна Соба

Оценката:
DEN 2342.40

Тековен
Во магацинот.

Погодна за спалната соба, дневна соба, студија соба, хотел, ресторан, библиотека, кафуле, канцеларија, итн.Креативни кристал ноќни табела светилка : да имате убава светлина и сенки во спалната соба, со романтични и мека светлосни ефекти, romantically елиминира напорна работа на денот, и да се создаде пријатна и удобна домашна декорација.Абажур дизајн : памук и лен помеша абажур, чиста рака-направени рамни-монтирани абажур, удобно памук и лен маска, анти-статички, густа ткаенина и мека осветлување.Кристал лента дизајн : проѕирен кристал лента, целата кристал лента се намали и полиран, светлината е природно и удобно, а во целокупната светлина е луксузен и модерен.База дизајн : Electroplated метална база, и стабилност и мода, едноставна и великодушни дизајн.Модерен дизајн и елегантен изглед може да се покаже згодна и благородна темперамент, ги красат вашата соба и да се создаде удобна и романтична атмосфера.Ова е одличен подарок за вашите пријатели, семејство и љубовници.Име на производ : креативна уметност ноќни табела lamp Product материјал : хардвер + стакло rod Switch тип : push копчето switch Product напон : 110 V~240 VApplicable сценарија : дневна соба, спална соба, студија соба, трпезарија, коридор, итн.Брза опис : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Овој производ не содржи производи, освен биро светилки.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, со многу мала грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.ви благодариме.Ве молиме обрнете внимание на подолу : 1.Со оглед на безбедно превозот,некои од светилки не се целосно состави.Но, сите се многу лесно да се соберат со себе,било каков проблем, ве молиме contacu us2. Некои од светилки се со Изработка дефекти,како што тоа се прави на машина.Перфекционист pls мислат добро пред да нарачате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.