• Обновено
Табела светилка детски Креативен Цртан филм Топло Девојка Спална соба Ноќни ламби Симпатична Малку Розова пчела Декоративни Светло за Читање lampA+

Табела светилка детски Креативен Цртан филм Топло Девојка Спална соба Ноќни ламби Симпатична Малку Розова пчела

Оценката:
DEN 2217.84

Тековен
Во магацинот.

Висока светлина преку LED змеј монистра меур, може ефективно да се организираат окото штета, лесно да се оштети.Заштита на животната средина ЈП материјал, без мирис, не згаснат, метална боја железо база, да се претвори во светла и повеќе забава.Креативни цртан филм пријатна и убава розова пчела декоративни lights Product Име : Табела lamp Size : 46*19cm Material : Железо, plastic Number на извори на светло : 1 Light извор : LEDVoltage : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи го и)Светлина има светлосен извор : нема светлина source Craft : Спреј paint Irradiation област : 10㎡-15㎡Моќ : 21 W (inclusive) -30 W (inclusive)е Применливо простор : дневна соба study Style : едноставен modern1.100% Нови производи ,Фабрика превозот, пакување плус дрво цврсти, остатокот увери купување.2.Ако постои штета, прво контактирајте со нас, ние ќе го користи најбрзиот решение за сите да се реши.3.Имајте на ум дека за да прикажете слики од различни држави (вклучите и исклучите)!4.Во рамките на мерење на грешка од 1-2cm е нормално!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.