• Обновено
Lovejoy L050 Уретан Spider Вметнете Max. ВРТЕЖИ во минута: 18000 Max. Вртежен Момент Во.-Lbs.: 39 - L050U Пакет на 5

Lovejoy L050 Уретан Spider Вметнете Max. ВРТЕЖИ во минута: 18000 Max. Вртежен Момент Во.-Lbs.: 39 - L050U Пакет

Оценката:
DEN 3626.88

Тековен
Во магацинот.

Објект -Уретан Spider Insert (Внеси).Тип -Уретан Пајакот.Max.Вртежен Момент (Во.-Кг.) -39. Спојување Големина -A/L050. HP Оценка.Пареа Стапица, Макс.Оперативен PSI 15 psi, Макс.Темп. 450 Степени F, Тело Материјал Леано Железо, Низводно PSI Спектар 15 psi, Блиску Поврзаните 3/4", NPT Влезот 3/4", NPT Штекер 3/4", NPT Порта 3/4", Диск Материјал од Нерѓосувачки Челик, Цевки за Конфигурација на Страна, Во, од Страна на Од, Примена на Пареа, Кондензат Капацитет Кг/Час 1075 Кг/Час, крај до Крај Должина 6-1/4".Specification Close Спојка : 3/4" NPT Влезот : 3/4" NPT Штекер : 3/4" NPT Порт : 3/4" Диск Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.