• Обновено
uxcell M5x12mm Т-Слот Капка-во Студ Лизгачки Гром Завртка Јаглероден Челик за 20 Серија Алуминиумски Профил 8pcs

uxcell M5x12mm Т-Слот Капка-во Студ Лизгачки Гром Завртка Јаглероден Челик за 20 Серија Алуминиумски Профил

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : Т Слот Гром; Применливи Алуминиумски Профил : 20 Серија; Перформанси го Оценувате : 6.8; Димензија : M5 x 12mm.Род Должина : 12mm/0.47"; Теренот : 0.8 mm/ 0.03"; Главата Големина : 10 х 6 х 3мм/0.39" x 0.24" x 0.1"(L*W*T).Предност : Јаглероден челик Т завртка гром завртки ореви површината хром финиш, борбата против калење и термичка обработка, не е лесно да се отпорни на корозија и високи-цврстина.Примена : широко се Користи за алуминиум, рек собранието и стегање заклучување се користи со Т-јатчесто овошје, добро прицврстување ефект.Напомена : При купувањето, ве молиме потврдете големината на вашиот алуминиумски профил или Т-ритам за да се осигура дека тоа се совпаѓа со големината на нашата Т-гром.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.