• Обновено
IMFILM M8x100mm 10Pcs Т-Слот Капка-во Студ Лизгачки Шраф Гром Вметнете Студ Лизгачки Гром Завртка Јаглероден Челик Чекан Главата Гром Т Завртка за Митра Песна Т-Слот Алумини?

IMFILM M8x100mm 10Pcs Т-Слот Капка-во Студ Лизгачки Шраф Гром Вметнете Студ Лизгачки Гром Завртка Јаглероден

Оценката:
DEN 319.92

Тековен
Во магацинот.

Големина - Чекан главата големина : 22.5 x 12.6 x 3мм; Навој дијаметар : 8мм (М8); Гром должина 100mm.Пакет се вклучени : 10 x T-Орев.Материјал - Т-Завртки се направени од високо квалитетни оближена со цинк јаглероден челик за отпорност на корозија, ' рѓа заштита и долготрајна издржливост.Функција - од Суштинско значење убодни и тела хардвер дизајниран со прецизност машински т-глави, кои се вклопуваат внатре изнесе жлебови и т-слотови, дозволувајќи им на затегнување и прилагодување на вашиот сопствен jigs е лесна задача.Дизајн - Дизајнирани со прецизност машински т-глави, кои се вклопуваат внатре изнесе жлебови и т-слотови.Користи широко за алуминиум, рек собранието и стегање заклучување се користи со Т-јатчесто овошје, добро прицврстување ефект.Напомена : При купувањето, ве молиме потврдете големината на вашиот алуминиумски профил или Т-ритам за да се осигура дека тоа се совпаѓа со големината на нашата Т-гром.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.