• Обновено
TTUC 100pc 50pc M4 M5 M6 Т Блок Плоштадот Ореви Т-Песна Лизгачки Чекан Ореви за Fastener 2020 3030 Алуминиумски Профил (Боја : 100PC Ореви, Големина : 30 години-m6)

TTUC 100pc 50pc M4 M5 M6 Т Блок Плоштадот Ореви Т-Песна Лизгачки Чекан Ореви за Fastener 2020 3030 Алуминиумски

Оценката:
DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

100pcs 50pcs M4 M5 M6 Т Блок Плоштадот Ореви Т-Песна Лизгачки Чекан Орев за fastener 2020 3030 Алуминиум Profile Name : Т Слајд 20/30 години Nut Material : Јаглерод Steel Size : M3 M4 M5 M6 Type : Т Лизгачки чекан nut Usage Алуминиумски профил : 2020 година;3030is_customized : Yes Package вклучуваат : 20pcs/50pcs/100pcs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.