• Обновено
Yinpecly Лизгачки Т Слот Ореви М5 Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 30×30 Серија Алуминиумски Истиснување Профил Градежната Индустрија, Јаглероден Челик ?

Yinpecly Лизгачки Т Слот Ореви М5 Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 30×30 Серија Алуминиумски

Оценката:
DEN 155.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет содржина : 10 компјутери x T-Јатчесто овошје; боја : сребро.Должина : Aprrox.15.5 mm/0.61".Висина : Aprrox.8mm/0.31".Направен од висок квалитет на јаглероден челик,имаат висока цврстина, површината е никел позлатен за добра рѓа отпор.Т-Нут со M5 тема.Се користи за Т-слот алуминиумски профил 30mmx30mm серија.Лесно да се тркалаат во Т слот на алуминиумски профил. 3030 Серија алуминиумски профил т-ореви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC рутери, ЦПУ ласерски секачи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.