• Обновено
6Pcs Нерѓосувачки Челик Fawn Пијат Stirrers Кафе Пијалаци Stirrers Swizzle Стап Stirrer Обновливи Одговара за Мешање Коктел, Виски Топло Какао,Creamer

6Pcs Нерѓосувачки Челик Fawn Пијат Stirrers Кафе Пијалаци Stirrers Swizzle Стап Stirrer Обновливи Одговара

Оценката:
DEN 408.00

Тековен
Во магацинот.

【6pcs пијат stirrers обновливи】пакетот вклучува 6 различни стилови на коктел стапови, лесен за чистење, само избришете ги со влажна крпа и се исуши.Бидејќи злато мешајќи прачка прачки на цинк легура декоративни глава, тоа не е безбедна за dishwashers. 【Заштита на животната средина и безбедност 】На возбуда стапови е изработен од нерѓосувачки челик.За разлика од пластични stirrers кои содржат непријатни хемикалии, тоа може да се употребуваат и е еколошки здрава и безбедна.На врвот декорација е повеќе цврсто да се почитуваат за да го држи и да не ќе падне. 【Мулти-цел swizzle стап】На коктел зема е домот гарнитури зема, уживаат во забавата на течни ротација на прсти, кога и каде сакате!.Погоден за коктел пијалаци вино, кафе крем, топла какао stirrer, дебели овошен сок, топол чај, виски. 【Креативни пијат стап декорација】Fawn пијат stirrers се убав прилог за вашиот пијалок,овошје, мезе, направете ја вашата храна изгледа повеќе нежни и привлечни направи забава прилог на вашиот пијалок. 【Совршен подарок 】Прилично добар миксери, практични и добро за партијата, летување, тропски партија, на плажа или базен партија, свадба, роденден или дневни во бар, дом, канцеларија употреба.Безбедно, еко-пријателски, еднократно;Рѓа и оцрни отпорни;Направена од премиум храна одделение од нерѓосувачки челик, силни и издржливи;Апликација за бар, млеко чај продавница, кафуле, дома, во канцеларија употреба,итн.Погодни за мешање & мешајќи пијалаци/коктел/пие/сокови/кафе/чоколадно млеко и други пијалаци.Интересни и привлечни fawn дизајн, уникатна, е најдобриот подарок за семејството и пријателите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.