• Обновено
Под Оклоп Жените Линкови Панталони

Под Оклоп Жените Линкови Панталони

Оценката:
DEN 1017.12

Тековен
Во магацинот.

100% Polyester.Imported.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Светло, трајни & супер удобно водат ткиво ткаенина. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Се водат инженерните корселе со внатрешен еластична за совршен fit.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Светло, трајни & супер удобно водат-плетени ткаенини.4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Водат-инженерните корселе со внатрешен еластична за совршено се вклопуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.