• Обновено
ZENEX Женска Sweatpants со Џебови,Drawstring Joggers за Жените Заострените Активни Јога Дневна Секојдневен Панталони(S-3XL)

ZENEX Женска Sweatpants со Џебови,Drawstring Joggers за Жените Заострените Активни Јога Дневна Секојдневен

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

92% Полиестер,8% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : Ние користете мека, еластичен, удобно и дише ткаенина што може да се водат во 4 насоки.Овој материјал е како мазна како вашата кожа и многу удобен за носење во текот на целиот ден.ДИЗАЈН : еластичен корселе и прилагодливи drawstring направете го тоа лесно да се прилагоди половината обемот и чувајте го на половината без возен off.Две големи странични џебови се даде доволно простор за лесно складирање на вашиот најважен, како што се мобилни телефони & паричникот за да се задржи вашите раце слободни кога тренингот.Затворање дизајн околу глуждот во голема мера може да им помогне на вашите нозе се задржи во добра форма, повеќе модерен и полесно да се поклопува со чевлите.ПОВОД : На sweatpants може да се спарите со некој резервоарот врвот, качулка, џемпер, јакна, Секојдневен маици, спортски, спортски градник, јога tees, итн.совршена како активен носат или дневна облека, Одличен избор за да оди на забави, вежбање, пешачење, работа, патување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Вашето задоволство е движечка сила за нас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или повратни информации при користење на нашите производи.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние не сакате да се слушне од тебе!.ТОПЛО СОВЕТИ : Ладна вода се мијат, не железо, не кајгана, се Мијат со слични бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.