• Обновено
Морето Желка Муслин Бебе Ќебе - Сина и Зелена боја - 47 x 43 - Муслин Swaddle Ќебе - Пастел, Preppy, Мека, Шарени, Плажа, Наутички - Примање Ќебе за Момчиња или Девојки

Морето Желка Муслин Бебе Ќебе - Сина и Зелена боја - 47 x 43 - Муслин Swaddle Ќебе - Пастел, Preppy, Мека,

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Две Слој – Пред-Изми - 100% Органски Памук Муслин Морска Желка Бебе Swaddle Ќебе.Дарежлив - 47 инчи x 43 инчи - мулти-употреба од новороденче преку раното детство - се користи како бебе swaddle, бебе заврши, старечки маска, крупните burp крпа, столче маска, шетач маска, лесни ќебе, и повеќе.Лесно е Грижа - Машина Перат - Ќебе станува помек со секое миење - Лесни - направени за сите сезони и клима.Шарени - Светла сина и зелена пастели направите ова бебе ќебе да се издвоите од толпата.Совршен подарок за морска желка љубов бебето или да се акцент на preppy/beachy стил.Одличен подарок за родендени, бебето тушеви, празниците или било кој повод.Пастелни Сина и Зелена Пливање Морска Желка Органски Памук Муслин Бебе Ќебе.Овој Лесен Муслин Органски Памук Бебе Ќебе е поголемо отколку повеќето примање на ќебиња на 47 инчи x 43 инчи.Тоа е совршен swaddle или примање ќебе да расте со вашето бебе од новородените преку раното детство.Направени со 100% Органски Памук, ова бебе ќебе карактеристики два слоја на трајни органски муслин памук.Станот ткаенини (без windowpane шема како и други муслин ќебиња), овозможува висок квалитет, шарени дизајн стојат надвор.Тоа е машина перат и омекнува и по секое миење, на мека лесни ткаенини се совршени за вашето мало бебе.Со сина и зелена модел кој желки, оваа родово-неутрални дизајн е совршен подарок за секое бебе бебе момче или девојка!Совршен за најновите preppy бебе или јужна стил бебе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.