• Обновено
Симпатична Њујорк Муслин Swaddle Ќебиња за Нов Роден Момчиња Девојчиња (Слон Црвени)

Симпатична Њујорк Муслин Swaddle Ќебиња за Нов Роден Момчиња Девојчиња (Слон Црвени)

Оценката:
DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

⭐ПРЕМИУМ ПАМУК МУСЛИН МАТЕРИЈАЛ : Нашата цврста муслин swaddle ќебиња се направени на премија од 100% памук двојно газа дека е сакан за својата мека, crinkly текстура.Тоа е дише дека е нежна против чувствителни новороденче на кожата.Совршен за swaddling вашето бебе за warmness додека се спречи прегревање. ⭐МУЛТИ УПОТРЕБА : Нашата премиум муслин swaddle ќебиња мерка 47 x 47 инчи (пред prewash) кој е дарежлив големина за swaddling вашето бебе за удобно кадар, но исто така може да се користи во голем број на различни начини.Исто така можете да ги користите овие ќебиња како шетач маска, седиштата во автомобил покритие, сонцето заштитник, playmates, или да користите како приемен ќебе, креветчето душеци маска, burp крпа, старечки маска, нап ќебе, пикник ќебе, и исто така бања пешкир. ⭐СОВРШЕН ЗА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК&БЕБЕ РЕГИСТАР : Оваа симпатична и стилски бебе swaddle ќебиња се хит за секоја мајка ми новороденче објект од листата.Тие ќе сакаат квалитетен материјал и бескрајни користи, плус нашите ќебиња' убави бои се одлични за фотографии да го фати вашето бебе е прекрасна моменти. ⭐ЛЕСНО CARE& ЛЕСНА : Нашата премиум муслин swaddle ќебиња машина се перат, и да се добие помек се мијат по миење.Тоа лесно може да се здипли во нашата drawstring торба за лесно да ги носите во било расадник вреќа или го торба. ⭐100% SWADDLING ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашите клиенти задоволство е наш врвен приоритет.Имаат проблем со производот?Нема проблем!Сте се покриени од страна на нашите 30 Ден Парите Назад или Замена Гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.