• Обновено
LUYED 4 X 230 Lumens Екстремно Светла 3020 6-EX Чипсети 1.25 инчи DE3175 DE3021 DE3022 3175 LED Светилки се Користи За Купола светлина,Xenon

LUYED 4 X 230 Lumens Екстремно Светла 3020 6-EX Чипсети 1.25 инчи DE3175 DE3021 DE3022 3175 LED Светилки се

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

√ 4 Pcs 3020 6-смд LED Светилки,Работен Напон : 12v-14v,Големина : 31mm(1.2 во) x 16mm(0.63 во),Ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција за ставка(и) потврди дека да се биде производител на дефект. √ Боја : Xenon Бела. √ Одговара : 3021 3022 3175 6428 6430 DE3175 DE3021 DE3023 7065.Лесна инсталација, plug and play. √ Пријава : Автомобил Внатрешни работи Мапа Светла или Купола Светла или Страна на Вратата Учтивост Светла. √ На сијалицата големина може да се разликува помеѓу модел или намали на вашето возило.Ве молиме проверете ги вашите возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди сијалица големина пред ставање на ред.Спецификација на производот : База Тип : DE3175 Оперативен Напон : 9-14 VDC LED Type : 3020 LED Кол : 6 LED диоди Вкупната Потрошувачка на Енергија : 1.9 W Прозрачна Флукс : 230 LM Тип : Замена на Сијалица Зрак Агол : 180 степен Заменува Акции Сијалица : 3021 3022 3175 6428 6430 DE3175 DE3021 DE3023 7065. Пакет Димензии : 1.2" x 0.63" x 0.63" Светилки се во шок и вибрации доказ Ниска топлина осигурува подолго сијалица живот Пакет се Вклучени : 4 x led светилки Услуги на Клиентите : ☀ 7*24 Часа Онлајн Услуга за Клиентите Треба друг производ?Само за пребарување LUYED заедно со оригиналниот дел / број на моделот.LUYED има одговор за сите ваши автомобилската LED осветлување потреби!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.