• Обновено
Jarchii Професионална Изработка на Отворено Фан Светилка, 7200mAh Долго Издржливост Преносни Фан Светлина, ABS, Анти-Брзина на Патување за Дома Кампување Пешачење

Jarchii Професионална Изработка на Отворено Фан Светилка, 7200mAh Долго Издржливост Преносни Фан Светлина,

Оценката:
DEN 2004.00

Тековен
Во магацинот.

Повеќе брзини на воздухот на јачината на звукот и осветлувањето може да се прилагоди, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Погоден за различни сценарија како што се кампување, планинарење, бизнис патување, и др.Долго издржливост, кога вашиот мобилен телефон е надвор од власта, тоа може да се користи како енергија банка. 340° слободни ротација на вредноста, супер долго правец на далечина, кул и удобно.Против пролизгување shockproof гумена подлога, лесен за употреба.Кука на дното, тоа може да бидат обесени.Функција : 1. Повеќе брзини на воздухот на јачината на звукот и осветлувањето може да се прилагоди, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.2. Погоден за различни сценарија како што се кампување, планинарење, бизнис патување, и др.3. Долго издржливост, кога вашиот мобилен телефон е надвор од власта, тоа може да се користи како енергија банка.4. Против пролизгување shockproof гумена подлога, лесен за употреба.Кука на дното, тоа може да бидат обесени.5. 340° слободни ротација на вредноста, супер долго правец на далечина, кул и удобно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кампување Фан Lamp Material : ABSVersion : 7200m Ah Батерија Battery Battery Капацитет : 7200m Ah Battery Тип : Battery Battery Модел : Батерија 18650 Pack Cell Модел : 3.7 V, 7200m Ah Discharge Моќ : 1.3-6.0 WWorking Ветрот го Оценувате : 2.0-4.0 m / s Package Листа : 1 x Кампување Фан Lamp1 x USB Cable1 x Прирачник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.