• Обновено
PEESIN 2 Пакет Светилка Finials, 1/4-27 Инчен Навој База Кристално Стакло топката Светилка Сенка Врвот Завртка, Finials за Светилки со Брусен Никел База, Светилка Сенка Finials Деко?

PEESIN 2 Пакет Светилка Finials, 1/4-27 Инчен Навој База Кристално Стакло топката Светилка Сенка Врвот Завртка,

Оценката:
DEN 260.40

Тековен
Во магацинот.

【Елегантен Дизајн】Оваа светилка капа орев е дизајниран со топката форма кристално стакло и сребро алуминиум база, стилски и сјајна, кој е најдобар украси за вашата маса и подни ламби. 【Лесен за Употреба】Завртки врз светилка харфа по инсталирањето на светилка сенка без други алатка.Навој 1/4-27 Во finial одговара на повеќето стандардни маса или под светилки. 【Широка Примена】светилка орев за светилка сенка е многу убава уметничка и издржливи, целосно го надградува вашиот застане светилка, проект светилка, fornlamps, кристално табела светилка за во вашиот дом, дневна соба, книга соба, ученичкиот дом и канцеларија. 【Производ Големина】Оваа светилка сенка finial е дизајниран за замена на оштетени или исчезнати finial. 1-1/2 Со висок и навој 1/4-27 во вклопуваат стандард светилка во свирењето на харфа. 【Пакетот вклучува】2 парчиња од јасно фацетирани кристал светилка finials со сребро алуминиум база, цврстата структура ви овозможува да завртка и исклучување повеќе пати.Боја : crystal clear + сребро.Материјал : кристално стакло + алуминиум.Стил : модерен, елегантен, стилски и сјајна.Големина : 1-3/4" високи, 1-1/6" широк, 1/4-27" навој.Пакетот Вклучува : 2 x јасно фацетирани кристал светилка finials.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.