• Обновено
Delilah Проследен Датуми 28 Унца Deglet Нур

Delilah Проследен Датуми 28 Унца Deglet Нур

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Deglet Нур Одгледува во Тунис Проследен Датуми 24 Мл.Богата со диететски влакна, железо и антиоксиданси од највисок квалитет, природни.Лесно продавница сад го прави чување лесно и се чисти.Совршен за snacking и материи орев milks.УВЕРЕНИЕ КОШЕР.Deglet Nour датуми или Deglet нур понекогаш се нарекуваат "Кралица на Датуми" и имале нивните јами отстранети за лесна употреба.И покрај тоа што е една од најслатката овошје, високо ниво во двете шеќер и јаглехидрати, датуми се deliciously хранливи материи густа и се полни со минерали, витамини, и здравствена заштита .Тие се многу лесно се вари, која им овозможува на вашето тело да се направи целосна употреба на нивната исхрана.Delilah Проследен датуми се одгледуваат во Тунис каде што премиум датуми се одгледуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.