• Обновено
Kaneyama Yaki Суши Nori/Сушени Алги, Вакумирани/Ре-Запечатува, Премија Злато Одделение, Половина, 100 Листови

Kaneyama Yaki Суши Nori/Сушени Алги, Вакумирани/Ре-Запечатува, Премија Злато Одделение, Половина, 100 Листови

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Најдобар квалитет бренд "Kane Yama сушени алги" повеќе од 20 години во историјата. 100% сите природни, нискокалорична, парична казна печење преработени органски печено алги.Одличен извор на витамини/минерали и рецепти за суши/обвива/ориз/, салати/чипови.Секој лист големина е околу 7.5" x 4.25" и нето пакет тежина е 4,4 оз. (125g).Вакуум & повторно запечатува пакет со desiccant пакет за одржување суво подолго максимален сатурација.Kaneyama суши nori е најдобар квалитет сушени алги со парична казна печење процес.Тоа е темно зелена боја, давајќи карактеристична арома и супер вкус за вас да уживаат.Види дното слика за исхрана факти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.