• Обновено
Симпатична Цртан филм Axolotl Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија

Симпатична Цртан филм Axolotl Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер). 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер крпа.Тоа е многу лесен за употреба.Само притиснете го на врвот и сапун може да се прска врз сунѓерот без отпад.Печатени моделот не е лесно да исчезнат, транспарентна кутија го прави полесно да се сфати преостанатиот износ од сапун, и сапун пумпа може да притиснете на повеќе од 50,000 пати.Нема комплициран начин на употреба, речиси сите членови на семејството да го користите лесно.Стилски и индивидуални шема дизајн е и практичен и декоративни.Тоа е мора да се има производ за вашето семејство кујна и бања.Ако имате било какви прашања кога се купување на овој сапун фармацевт, може да се е-мејл нашиот персонал за услуги на корисниците.Ако најдете сите дамки во текот на производството или процесот на дистрибуција, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас, професионална услуга на клиентите и На персоналот ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Пријателски потсетување : во Текот на посебни празници, обичните испорака на услуги може да бидат одложени.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.