• Обновено
SOLFART Dimmable Модерна 4 Светла LED Суета Светла за Бања Ѕид Светлина Тела Над Огледало

SOLFART Dimmable Модерна 4 Светла LED Суета Светла за Бања Ѕид Светлина Тела Над Огледало

Оценката:
DEN 2133.60

Тековен
Во магацинот.

1.Ексклузивно оригиналниот дизајн, НИ Патент БР. : НИ D879,353 S / БЛАГОРОДНА ДИЗАЈН : Акрилик носи повеќе сјај на вашиот живот, едноставен и луксузен дизајн, нагласува вашиот вкус. 2.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не вклучувајте или кабелот за напојување на осветлување.САМО Поврзете со резервираната жица директно,Погоден НИ делница кутија стандард. 3.ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : 32 W LED Суета Светла / Бела Светлина.Иако само 32 W, но тој нуди светлина повеќе од обичните 160 W светилки. 4.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Сјај хром завршувањето на 304 нерѓосувачки челик со Акрил Сенка, Модерен и шин вашата соба. 5.БЕЗБЕДНОСТ : ETL/UL Сертифицирани за моќ возачот, CE / ROHS/ QCQ сертифицирани за светилка тела делови.IP44 водоотпорен и прашина доказ капацитет.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направени од страна на Огледалото сјај од не ' рѓосувачки челик и цврсти дебели матирано акрилик сенка.LED Светло извор На едноставен и модерен Бања Суета Светлина тела дизајн во согласност со крајна извршување на модерните луѓе.Светлината доаѓа од LED извор и Со Униформа светодиодни со одење преку матирано акрилик.Вкупната Големина : Должина од 26.8 инчен*Широк 3.9 инчен*Висина 4.3 инчи(L680*W90*H110 mm).Материјал : Хром сјајна огледало Нерѓосувачки челик база + матирано бела Солидна дебели Акрилик домување+led извор на светлина.Светлина : Вклучени светлината / се Користат високо квалитетни 2835 LED чип,5000 часа живот.Моќност : 32 W.Светла Боја Температура : Природна, Бела Светлина(6000 K).Lumens : 2560 лумен.Текст : AC 85-265 V , 50/60 Hz.Излез : 36-63 V, 240m A ±5%.На многу едноставен начин да се инсталира.Нема потреба да собрание светилка тело, Поврзете се на се задржани жица директно,Погоден НИ делница КУТИЈА.Мора да се hardwired, не постои приклучок или исклучете на тела себе.Тоа треба некој ѕиден прекинувач за вклучување-Исклучување.Вкупната Големина : Должина од 26.8 инчен*Широк 3.9 инчен*Висина 4.3 инчи(L680*W90*H110 mm)Материјал : Хром сјајна огледало Нерѓосувачки челик база + матирано бела Солидна дебели Акрилик домување+led извор на светлина.Светлина : Вклучени светлината / се Користат високо квалитетни 2835 LED чип,5000 часа живот.Моќност : 32 WLight Боја Температура : Природна, Бела Светлина(6000 K)Lumens : 2560 lumen Input : AC 85-265 V , 50/60 Hz Output : 36-63 V, 240m A ±5%на Пакет : 1 buc заврши светилка + 1 сет на завртка.Инсталација настава се вклучени.

Параметри на производот

Overall Size:
Length 26.8 inch*Wide 3.9inch*Height 4.3 inch(L680*W90*H110 mm)

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.