• Обновено
YHTlaeh Нова Бања Суета Светлина 3 Светла Тела Бранеа Месинг Млеко Бела Свет Стакло Сенка Модерна Ѕид Бар Sconce Над Огледало (Се Исклучат G9 Сијалица)

YHTlaeh Нова Бања Суета Светлина 3 Светла Тела Бранеа Месинг Млеко Бела Свет Стакло Сенка Модерна Ѕид Бар Sconce

Оценката:
DEN 1895.52

Тековен
Во магацинот.

✅ 【Нов Дизајн】 Сопствени НИ исправа за Патент,Современ моден дизајн, Брусен месинг фитинзи и бела матирано стакло свет,што е идеално за голем број на оркестарот шеми ,IP44 Водоотпорен;. ✅ 【Димензии】3 светла,24in широк, инсталирајте големина е 5.9*4.3 инчен;. ✅ 【За Сијалица】Max 40 W за секоја сијалица, би можеле да работат и со повеќето светилки со G9 основи.Погоден за Затемнување & Non-Затемнување G9 сијалица (Не се Вклучени). ✅ 【Лесен за инсталација 】 Не вклучувајте или кабелот за напојување на осветлување.САМО Поврзете со резервираната жица директно,Погоден НИ делница кутија стандард. ✅ 【По-Продажбата на Услугата】 Кога ќе примите производи имате било какви прашања, Стакло сенка е кревка.Ве молиме контактирајте со нас кога постои проблем со целиот свет.ние ќе ви даде најдоброто решение во рок од 24 часа, што ќе ви овозможи да бидат сигурни.ЗАБЕЛЕШКА : Поради светлината ефект и различни екранот уредот, бојата може да биде малку поинаков.Оваа суета светлина додава исклучително модерен амбиент, Брусен никел или бранеа бронза, фитинзи и бела матирано стакло топката, кој е идеален за голем спектар на оркестарот шеми.Ефикасно ја подобрува топлина дисипација.Безбедно да се користи во бања, лесен за чистење.Дава од светлина рамномерно и мека, ниско ниво на стрес на очите.Различни големини се на располагање за да ги задоволат вашите различни потреби.претставува благородна, елегантен дизајн и одличен квалитет.Високо ефикасен тим.Ние сме посветени да постојано обезбедување на најдобра услуга за секој клиент и подобрување на сите аспекти на нашите производи. 1 : Пред да ја инсталирате, ве молиме отсечени моќта и да ја инсталирате со ракавици.Ве молиме завртка виси плоча на ѕидот делница кутија. 2 : Инсталирајте го сијалица и абажур. 3 : Поврзете според бојата на кабелот за напојување, потоа се стегне интерфејс со лешник. 4 : Потоа зацврстете го капакот плоча на ламбата до виси плоча.Одвртете ја завртката и да ја поправите тоа. 5 : Вашите инсталацијата е сега заврши.Врати силата за надвор нека кутија и тест на светлината тела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.