• Обновено
Кира Дома Слобода 24 3-Светло Современите Индустриски Суета/Купатило, Кујна Светлина + Метален Кафез Нијанси, Брусен Никел Заврши

Кира Дома Слобода 24 3-Светло Современите Индустриски Суета/Купатило, Кујна Светлина + Метален Кафез Нијанси,

Оценката:
DEN 2279.76

Тековен
Во магацинот.

FARMHOUSE СТИЛ : Добро изградени 3-светло суета дава селски атмосфера на секој дом.Одликувајќи се со брусен никел заврши и разговор дизајн со бел внатрешен нијанси.Овој сестран светлина се навраќа на необичниот чувствуваат дека може да се инсталира со или без кафези.ОДЛИЧНО се ВКЛОПИ во било КАДЕ : Планината на оваа лесно да се инсталира тела во неколку области и оркестарот.Совршена да се качи на врвот на вашата бања огледало, над својата суета маса, под опфатени патио или тремот, или над кујнски мијалник.Dimmer компатибилни.ETL НАВЕДЕНИ ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ : ETL наведени за влажни локации.Користи (3) ДОВЕДЕ, CFL, или до 60 W традиционалните блескаво медиум база светилки.Сијалица се продава одделно.ДИМЕНЗИИ : Суета Светлина : 24" (L) x 9.5" (H) x 8" Проекција од ѕидот, Сенка : 6.5" (D) x 7" (H), Задната плоча : 4.5" (H) x 0.75" (W) x 24" (Л).НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ И ГРИЖА на КЛИЕНТИТЕ како : Дизајнирани и поддржани во Калифорнија, ние сме НИ базирана компанија со вистински локална поддршка.Ако некогаш се судрите со сите прашања, се чувствуваат слободни да допрат до нас, како ние обезбедуваме 1 година гаранција.Продавница со доверба!.Над суета.Бањи.Прав соби и угостителство settings.Слобода е изградена со квалитетни материјали и е дизајниран со внимание на детали и одговара на стилови како што се индустриски и селски оркестарот.Лесно се инсталира овој индустриски суета светлина во повеќе локации како што се : .Над vanity Bathrooms Powder соби и угостителство settings.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.