• Обновено
Aipsun Бања Суета Светла Црна Суета Осветлување Тела 3 Светлина Модерна Суета Светлината LED Бања Ѕид Осветлување 6000K

Aipsun Бања Суета Светла Црна Суета Осветлување Тела 3 Светлина Модерна Суета Светлината LED Бања Ѕид Осветлување

Оценката:
DEN 1437.60

Тековен
Во магацинот.

✭Апликација : Едноставен и модерен дизајн, 3-светлосни тела е многу соодветен за вашата бања, спална соба, дневна соба, облекување маса, прав соба, итн. ✭Високо-квалитетен материјал : Алуминиумски + Матирано бела Акрилна.Висок квалитет на алуминиум светилка тело, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија.Акрилик абажур има висока светлина, мека светлина и лесно се чистат. ✭Енергија-заштеда : LED извор на светлина создава стабилни и ефикасни светлина.Иако само 24 W, не само што може тоа да обезбеди повеќе светлина од традиционалните светилки, но, исто така, еколошки и заштедете повеќе електрична енергија. ✭Лесно да се Инсталира : Хард-жичен, нема собрание потребен, само се поврзете директно до задржани жица, ги исполнуваат НИ делница кутија стандард. ✭Искрена Служба : Нашата по-продажбата на тимот активно ќе ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со висок квалитет шопинг искуство.Ве молиме остатокот увери да го купат.Стилски, минималистички светлина тела е многу погодна за сите модерни затворен сцени, и надополнуваат вашата декорација стил.Ве молиме инсталирајте ја од лиценциран електричар.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се отсечени снабдувањето со електрична енергија пред инсталацијата. 1 x Суета Светлина. 1 x Додатоци за Монтирање. 1 x инсталација настава.Стил : Модерна.Светилка Тело : 21.3(L)*4.3(W)*4.3(H) инчен/54cm*11cm*11cm.Моќност : 24 W.Текст : 85-265 V ,50/60 Hz.Температура на бојата : 6000 K(Ладно Бела Светлина).Ра : >80. База Материјал : Висок квалитет на Алуминиум.Абажур Материјал : Матирано Бела Акрилна.Производ во боја : Мат црна боја.Извор на светлина : LED-Вклучени светлината / се Користат високо квалитетни LED чип.Светлината живот:Led диоди понуда до 50.000 часа.Заштеда на енергија : A+.Dimmable : НЕМА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.