• Обновено
Aipsun Суета Светла за Бања Хром Модерна Суета Осветлување Тела 2 Светлина Акрил од не ' Рѓосувачки Челик 6000K

Aipsun Суета Светла за Бања Хром Модерна Суета Осветлување Тела 2 Светлина Акрил од не ' Рѓосувачки Челик 6000K

Оценката:
DEN 1195.20

Тековен
Во магацинот.

✭Апликација : Едноставен и модерен дизајн, 2-светлосни тела е многу соодветен за вашата бања, спална соба, дневна соба, облекување маса, прав соба, итн. ✭Високо-квалитетни материјали : Огледало сјај на завршницата од не ' рѓосувачки челик + Матирано бела Акрилна.Високо-квалитетни нерѓосувачки челик светилка тело, Мазна како огледало, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија.Акрилик абажур има висока светлина, мека светлина и лесно се чистат. ✭Енергија-заштеда : LED извор на светлина создава стабилни и ефикасни светлина.Иако само 24 W, не само што може тоа да обезбеди повеќе светлина од традиционалните светилки, но, исто така, еколошки и заштедете повеќе електрична енергија. ✭Лесно да се Инсталира : Хард-жичен, нема собрание потребен, само се поврзете директно до задржани жица, ги исполнуваат НИ делница кутија стандард. ✭Искрена Служба : Нашата по-продажбата на тимот активно ќе ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со висок квалитет шопинг искуство.Ве молиме остатокот увери да го купат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.