• Обновено
Aipsun Модерна Суета Осветлување Тела Црна Суета Светла за Бања 4 Светлината LED Бања Суета Светлина Тела 6000K

Aipsun Модерна Суета Осветлување Тела Црна Суета Светла за Бања 4 Светлината LED Бања Суета Светлина Тела 6000K

Оценката:
DEN 2061.60

Тековен
Во магацинот.

✭Апликација : Едноставен и модерен дизајн, на 4-светлосни тела е многу соодветен за вашата бања, спална соба, дневна соба, облекување маса, прав соба, итн. ✭Високо-квалитетен материјал : Алуминиумски + Матирано бела Акрилна.Висок квалитет на алуминиум светилка тело, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија.Акрилик абажур има висока светлина, мека светлина и лесно се чистат. ✭Енергија-заштеда : LED извор на светлина создава стабилни и ефикасни светлина.Иако само 32 W, не само што може тоа да обезбеди повеќе светлина од традиционалните светилки, но, исто така, еколошки и заштедете повеќе електрична енергија. ✭Лесно да се Инсталира : Хард-жичен, нема собрание потребен, само се поврзете директно до задржани жица, ги исполнуваат НИ делница кутија стандард. ✭Искрена Служба : Нашата по-продажбата на тимот активно ќе ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со висок квалитет шопинг искуство.Ве молиме остатокот увери да го купат.Акрилик абажур има висока светлина, мека светлина и лесно се чистат.Алуминиум + Матирано бела Акрилна.Висок квалитет на алуминиум светилка тело, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија.Акрилик абажур има висока светлина, мека светлина и лесно се чистат.Алуминиум + Матирано бела Акрилна.Висок квалитет на алуминиум светилка тело, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.