• Обновено
Перо Пенкало за Леново Јога Дует 7i (Перо Пенкало со BoxWave) - Куршум Капацитивни Перо, Мини Пенкало Пенкало со Keyring Јамка за Леново Јога Дует 7i - Бронза

Перо Пенкало за Леново Јога Дует 7i (Перо Пенкало со BoxWave) - Куршум Капацитивни Перо, Мини Пенкало Пенкало

Оценката:
DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

???? [НОВА НАДГРАДЕНА МОДЕЛ] најдобар само што влегов подобро!Куршум Капацитивни Перо сега е со можност да биде продолжен, така што ќе може да го користат повеќе удобно!Носат перото на вообичаените 2 инчен позиција за преносливост, и продолжи до 3 инчи да ја напишете, допрете го, или нерешено со поголема прецизност!Тоа сепак доаѓа со популарната KEYCHAIN опција да се вклопи лесно на вашиот постоечки клуч прстен!Го носи вашиот Перо EVERWHERE!. ???? [МАЗНА ПЛАНИРАМ] Куршум Капацитивни Перо уште се одржува, го пофали употребливост што го направија Box Wave лидер во оваа индустрија за екран осетлив на допир styli.Гума совет обезбедува НЕПРЕЧЕНО ПЛАНИРАМ на вашата Јога Дует 7i екран на допир за подобра осетливост.Тоа ќе имате промислувајќи го користите вашиот прст како вашиот екран осетлив на допир алатка на избор. ???? [СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ] Употреба на Куршум Капацитивни Перото за РАСТОЈАНИЕ со вашиот прст од површината.Совршен за во болница прилагодувања за добивање потписи, како и општа секојдневна употреба!. ???? [ГОЛЕМИНА ПРАШАЊА] Во должина од само 2 инчи (5cm), Куршум Капацитивни Перо е ултра ПРЕНОСЛИВ!Само кука вклучени keychain приврзаност кон вашиот клуч-прстен и да се исклучите и да одите!. ???? [ВИСОК КВАЛИТЕТ] Куршум Капацитивни Перо е направен со највисок КВАЛИТЕТ со силиконска и алуминиумски материјали.Долго-траен совет е сигурен и издржлив, додека стабилна алуминиум тело е силна и изгледа одлично!.Големина : Куршум Капацитивни Перо | Боја : Бронзени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.