• Обновено
DANNEASY 40pcs Божиќ Нокти Шарм 3d Помине Уметност Шарм Хром Помине Накит Помине Studs Помине Декорација за Полнење DIY Помине Додатоци (Класичен Серија)

DANNEASY 40pcs Божиќ Нокти Шарм 3d Помине Уметност Шарм Хром Помине Накит Помине Studs Помине Декорација за

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 40 Парчиња хром помине шарм за Божиќ, да обезбеди 8 различни дизајни и бои, микс-големина и голема количина, нека ти се чувствуваат целосна задоволството на ноктите уметност. [БОЖИЌ СТИЛ] Празник помине шарм на 8 различни украси и големини, како на пример, red hat, елка, снешко, елен и така натаму, комбинирана со класични бои на Божиќ, ви овозможи со различни ноктите дизајни за да се направи вашите нокти повеќе шармантен. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Нашите нокти шарм 3d се направени на квалитет на алуминиум, убава текстура и обновливи, не е лесно да се пробие или бледнее, со соодветна големина, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, дури и да сте почетник на ноктите уметност. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 Помине декорација за полнење е многу смешно, можете да ги користите овие да ги красат вашите чанти, чевли, мобилен телефон случаи, облека, мебел, карта во донесувањето одлуки, итн; и што се е одличен подарок за вашата девојка, мајка, сестра. 【КВАЛИТЕТНА УСЛУГА】 Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволително производи и шопинг искуство.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Дизајн : 40pcs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.