• Обновено
4mm Тигри Око Студ Обетки во Фунта Сребро, Браун Studs

4mm Тигри Око Студ Обетки во Фунта Сребро, Браун Studs

Оценката:
DEN 2102.40

Тековен
Во магацинот.

4mm сите Природни Тигри Око.Солидна 925 Фунта Сребро.Делукс Luxlock Грбот-Сигурно, Безбедно, Пријатно.Пристигнува смислено спакувани во потпис накит кутија.Уметничките направени во Тексас.Овие мали тигри око студ обетки се сигурни дека за да стане секојдневна омилени!Камења се рака рамки утврдени во 925 фунта сребро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.